+48 261 839 630    centrum@ccj.wat.edu.pl    CCJ na FB

Harmonogram szkoleńSzanowni Państwo !


Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę szkoleniową Centrum Certyfikacji Jakości. Harmonogram szkoleń jest systematycznie dostosowywany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, zarówno pod względem programu jak i formy prowadzenia zajęć. Mamy nadzieję, iż znajdą Państwo interesujące dla siebie propozycje. Szczegóły dotyczące szkoleń zawarte są w ich opisach.


Dokładamy wszelkich starań, by nasze szkolenia dostarczały naszym Klientom rzetelnych informacji w zakresie funkcjonowania, a zwłaszcza utrzymania oraz doskonalenia systemów zarządzania. Oprócz zajęć teoretycznych oferujemy Państwu w ramach szkoleń ćwiczenia* oparte na modelach hipotetycznych.


W celu zgłoszenia i rezerwacji szkolenia prosimy o wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA SZKOLENIE. Przesłanie "Formularza zgłoszenia na szkolenie" jest równoznaczne z przyjęciem ustanowionych przez CCJ warunków organizacji szkoleń. Prosimy o dokonanie wpłaty po otrzymaniu potwierdzenia o realizacji szkolenia.


CCJ zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminów szkoleń.


Opłata za szkolenie obejmuje:


  • wykłady i ćwiczenia*,
  • materiały szkoleniowe,
  • wyżywienie (lunch, serwis kawowy),
  • zaświadczenie uczestnictwa.


Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.
Ceny szkoleń nie obejmują zakwaterowania, w którego organizacji, na życzenie Klienta deklarujemy pomoc.


Szkolenia organizowane są w siedzibie Centrum Certyfikacji Jakości przy ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2 w budynku nr 135 w Warszawie.


Na specjalne życzenie możemy zorganizować szkolenie w wybranym miejscu, wskazanym przez Klienta.


Prezentowany Państwu powyżej harmonogram szkoleń nie zamyka i nie ogranicza naszej oferty. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi i propozycje zmian, które w miarę naszych możliwości, będziemy uwzględniać w kolejnych edycjach oferty.


ZGŁOSZENIE NOWEGO TEMATU


UWAGA - w celu poprawnego wyświetlania karty zgłoszenia na szkolenie konieczne jest posiadanie zainstalowanego programu Adobe Acrobat Reader w wersji min. 6.0.2. Najnowsza wersja tego programu do pobrania tutaj
Bardzo prosimy o pobieranie formularzy. Otwieranie i uzupełnianie formularzy poprzez przeglądarki internetowe może powodować błędy w poprawnym ich wyświetlaniu.Kontakt do działu szkoleń: Tomasz Kwiatkowski
e-mail: tomasz.kwiatkowski@ccj.wat.edu.pl, tel.: 261 839 734
Główny specjalista ds. szkoleń i marketingu: Włodzimierz Gniewek
e-mail: wlodzimierz.gniewek@ccj.wat.edu.pl, tel.: 261 837 735(*) - jeżeli są przewidziane w programie szkolenia