+48 261 839 630    centrum@ccj.wat.edu.pl    CCJ na FB

Przeniesienie certyfikacji

Zapraszamy do przeniesienia akredytowanej certyfikacji do Centrum Certyfikacji Jakości. Dlaczego warto posiadać nasz certyfikat? W trakcie wieloletniej działalności naszą solidność i profesjonalizm doceniło wiele firm, o czym najlepiej świadczy liczba wydanych certyfikatów. Certyfikujemy organizacje niezależnie od branży i profilu działalności począwszy od jednoosobowych firm rodzinnych poprzez duże instytucje usługowe i przemysłowe, w tym związane z resortem obronnym. Posiadamy akredytację PCA w ramach, której oferujemy certyfikację na zgodność z : ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001, BS OHSAS 18001, ISO 22000, ISO/IEC 27001 oraz weryfikację EMAS. Nasza oferta pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Możliwość posługiwania się rozpoznawalnym znakiem certyfikacji CCJ pozwoli Państwu na uzyskanie wymiernych korzyści nie tylko finansowych, otwierając Państwu drogę do nowych możliwości rozwoju swojej firmy.


Nie zwlekaj z decyzją. Dołącz do nas. Zapewniamy, że zgodnie z IAF MD2/2017 nie utracicie dotychczasowej certyfikacji w ramach sygnatariuszy IAF. Jeżeli jednostka zakończyła działalność musicie to zrobić w ciągu 6 miesięcy lub do momentu wygaśnięcia ważności certyfikacji.


Przeniesienie certyfikacji do CCJ przez organizację posiadającą aktualny certyfikat wydany przez inną akredytowana jednostkę certyfikującą wymaga analizy m.in.:


  • raportów z ostatniego cyklu certyfikacji,
  • niezamkniętych niezgodności (jeśli zapisano),
  • skargi klienta organizacji certyfikowanej (jeśli wystąpiły),


W zależności od stopnia złożoności struktury organizacyjnej, zakresu certyfikacji i udokumentowania systemu zarządzania, proces początkowej certyfikacji może trwać od kilku (w przypadku braku konieczności przeprowadzania auditu) do 30 dni (w przypadku konieczności przeprowadzenia auditu). W przypadku konieczności przeprowadzenia auditu organizacja może ubiegać się o certyfikat w ciągu 7 dni od daty jego zakończenia pod warunkiem zakończenia wszelkich działań audytowych.Więcej informacji bezpośrednio w dziale certyfikacji:

Główny Specjalista ds. Certyfikacji

Wioletta Dąbrowska

tel.: 261 839 490